Duyuru!

Değerli okuyucu dostlarım;

Son yaşadığımız elim hadiseden sonra,yani sitenin wordpress tarafından askıya alınmasından sonra öncelikle bir domain alıp, isim hakkını satın alma ihtiyacı hasıl oldu farkındayım. İnsan kötü oluyor bu tür durumlarda. Uzun zamandan beridir aklımda olan bir konuydu yavaş yavaş yerleşik hayata geçince konunun icabına bakmaya çalışacağımı buradan duyurmuş olayım.

Kısacası şimdilik tedbir olarak yeni bir blog daha açtım. Yeni blog sayfamız olan biryeninefes.wordpress.com sitesinden de yazılarımı artık takip edebileceğinizi  daha önce duyurmuştum. Bununla ilgili bir kaç hususu belirmek istiyorum.Yeni blog sayfasında farklı bir tema kullandım.Ayrıca kendi çektiğim resimleri de koymaya başladım. Hem görsel olarak,hemde yazılı olarak sizlerin gönüllerini hoş tutma niyetindeyim.

Bu nedenle hayatın hızlı akışı içerisinde zaman zaman bilgisayar bulma veya bilgisayarla çalışma imkanı bulamadığımda, telefonla da yazmaya çalıştığım oluyor. İmla hatalarından anlıyorsunuzdur. Dolayısıyla yeni bir yazı yada kitap tavsiyesi bekliyorsanız, şimdilik her iki blogu da ziyaret etmeniz gerekebilir. Bir yazı aynı andan iki blog da bulunmayabilir. Sizden ricam biryeninefes’i nefessiz bırakmamanız. Domain konusunda wordpress uzantısız,direk.com veya .net şeklinde ki adresi alma konusunda elimi çabuk tutacağım.

Vesselam.