Kayıp Kindle Hakkında

Kaybolan Kindle’m vardı ya hani. Bulundu ama hala benden yüzlerce km uzakta. Gelir bugün yarın. Geldiğinde okumalara devam ederiz. Bu,sizin için gereksiz bir detay aslında fakat, kaybolduğuna dair bir şeyler yazdıktan sonra bulduğumda yazmamış olsam riyakarlık olur gibime geldi. Şundan ötürü, sizin herhangi bir üzüntünüz den dolayı başkaları üzülmüşse, her hatırladıklarında yeni den üzülebilirler. O üzüldüğünüz konuyla ilgili bir gelişme olduysa, bunu sizin derdinizi paylaşanlara bildirmelisiniz ki onlarda bu zerre kadar bile olsa yükten kurtulsunlar.

Bazı hassasiyetlerim var farkındayım. Yani bunlar saçma olabilir. Kimilerinin kazmalık diyebileceği, dikkat etmem gerekip, etmediğim hususlar da olabilir. Lakin bana göre, olabildiğince hassas yaşamalı insan. Sevdikleri için yaşayabildiği kadar hassas yaşamalı.

Bir de şu cümleler vardı; “Göçebeliğin en kötü yanı bu olsa gerek. Her bir parçan bir yerde kalıyor” . Hala aynı fikirdeyim. Arkada bıraktığın ve yetişemeyen şeylerin kimisi baki. Tıpkı şey gibi…Neyse.

2-Green card başvurularının son tarihi, 22 November.