Fesleğen Bahçesi Online Radyo Yayını.

Bizim lise zamanlarımızdan kalma bir alışkanlıktı radyoları aramak. Şimdi yerel radyolarda devam ediyor mu bilmiyorum. Çok sonraları twitter üzerinden bir kaç defa sanatçı bir dosttan istek yapmıştık yine.

Aklıma nerden geldiyse geldi işte, bende internetten online radyo yayıncılığına merak sardım. Zamanınız varsa, aslında eğlenceli bir konu, size de tavsiye ederim. Basit programlarla yürüyor her şey . Büyütülecek bir yanı yok.

Siz evde bilgisayarınızın başına geçip istediğiniz şarkıları çalıyorsunuz. Sizin radyo sitenize girenlerde çaldığınız bu şarkıları dinliyor.Günde 8-10 saat civarı yayın yapıyorum şimdilik. Arkadaş eş dost pek bir memnun. Dinleyici sayısı çok değil ama birilerinin sizinle birlikte aynı şarkıyı dinlediğini bilebilmek güzel bir duygu.

Adroid ve ios uygulamaları da var .Applestore yada Playstore’dan uygulamayı indirip oradan da dinleyebiliyorsunuz. 5000 kişiye kadar aynı anda dinleyici kapasitesi var.

Kötü yanı ,bilgisayar başında olmadığınızda gerçekleşebilecek muhtemel kopmalarını gideremiyorsunuz. Gerçi şu ana kadar henüz bir kopma yaşanmadı ben dışardayken.

Ara sıra mesaj atıp şunu çal, bunu çal diyenlerin istekleri gerçekleşince mutlu olduklarını bilmek güzel.Arada denk gelirseniz. Dinlemek için sizi de beklerim.Sadece müzik yayını yapıyorum. Türkçe, Kürtçe, Farsça, İngilizce müzikleri karışık olarak çalıyorum. Anlamaya gerek yok kulağa hoş gelsin yeter. Bana göre Müzik, dünyada ki ortak 3 dilden birisidir. Bu dillerden anlayanlar mutlu mesut yaşarlar.

İstek şarkısı için yoruma ekleme yapabilirsiniz. Yayın başındaysam mutlaka çalarım sizler için.

(Radyoyu dinlemek için linke tıklayıp, açılan sayfada yer alan playerden play tuşuna tıklamanız yeterli.

Bu şekilde müzik dinlemenin en güzel yanı fazla veri harcamaması ve telefonlarda arka planda çalmaya devam ediyor olması )

Linkler burada.

feslegenbahcesi.radiostream321.com 
feslegenbahcesi.listen2myshow.com 
feslegenbahcesi.radio12345.com 
feslegenbahcesi.radiostream123.com

2.seçenek; listen2myradio uygulamasını indirirseniz orada arama kısmına yukarıda ki linklerden birisini yapıştırmanız yeterli olacaktır. Sonrasında favorilerinize ekleyip online olduğu zaman bildirim alabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın.